rivnet (rivnet) wrote,
rivnet
rivnet

Щодо конфлікту в Україні

Чим більше проливається крові на Сході і чим безпораднішими виглядають потуги влади виглядати реформаторами і євроінтеграторами, тим гостріше стає питання про те, як країна, яка своїми силами скинула ярмо кривавої диктатури, опинилася у заручниках недалеких політиканів і шахраїв?

Важливо зрозуміти підґрунтя того, що відбувається в країні протягом останнього року.

Нова влада нічого не зробила для того, щоб “змінити систему”, яка прогнила і стала життєво небезпечною для мільйонів українців. Нові начальники просто сіли у ще теплі від задів Януковича і його шахраїв, крісла і почали правити, піднявши над собою прапор ЄС.

Відсутність суттєвих змін мала привести до швидкого і гострого конфлікту між громадянами, життєвий рівень яких почав стрімко падати, і начальством, яке захлинається у комфорті і брехні.

Новій владі не залишалося нічого, як почати морочити голову громадянам, підставивши їм, замість себе, значно більш потужного, поки що, суперника – Кремль. А потім сховатися за спиною Заходу, спостерігаючи, як внутрішньо-український конфлікт про шляхи переформатування пост-радянської держави перетворюється у глобальне протистояння між конаючою під тиском внутрішньої кризи Росією і безпорадного і нездатного до дій ЄС.

Таким чином, наша влада, яка немає жодних ресурсів і перспектив, а також надійної підтримки виборців, уникнула швидкого і безболісного для людей відходу у минуле, отримавши шанс затриматися надовго у позиції спостерігача за марнуванням ресурсів значно багатших сусідів.

Та ще і отримувати в цей час допомогу, яку буде витрачено на підтримання міфів з метою, за будь-яку ціну, навіть кров’ю і життям людей, уникнути прозріння власного народу, який після Майдану добровільно віддав владу самозванцям, сподіваючись на чудо.

В Україні має бути негайно відновлено дискусію про перезаснування суспільного ладу з метою тотального обмеження впливу централізованої держави на життя населення. Навіть початок цього процесу виб’є підґрунтя з-під нав’язаної війни на Сході та дозволить продемонструвати всьому світу справжні сподівання людей, які втомилися годувати нероб та шахраїв, які засіли у кабінетах.

Настав час взяти ситуацію під контроль тими, хто здатен і хоче жити і працювати в нашій країні, та відсунути від влади тих, хто сидить у них на шиї та за їхні кошти мандрує по світу з протягнутою рукою, торгуючи життям людей і паплюжачи честь багатомільйонного народу.

(джерело Vistkar.com)

Tags: украина
Subscribe

 • Заглянул живым в журнал

  Все, что писалось в последний год, оказалось в Фейсбуке и на @medium. Перечитал то, что тут осталось из прошлого и вижу как далеко я сейчас ушел…

 • Военный круговорот бюджетных денег

  Франкция партии Свобода в парламенте предлагает обложить "военным" налогом сильно много зарабатывающих. Среди депутатов, видимо, часто…

 • Два запрета и вот это

  Реформаторский зуд в правительстве привел к отказу в украинском прокате двум фильмам из РФ. Не думаю, что эти фильмы кто-нибудь вообще заметил, если…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment